plasma-desktop - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: General
pt: Geral

en: Display style:
pt: Estilo de apresentação:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
pt: Sem opção disponível

en: Layouts:
pt: Disposições:

en: Configure…
pt: Configurar…
