plasma_applet_trash - en to ro translation catalogue (8 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
ro: Deschide

[ctx: a verb]
en: Empty
ro: Golește

en: Trash Settings…
ro: Configurări gunoi…

en: Trash
    Empty
ro: Gunoi
    Gol

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
ro[0]: Gunoi
    Un element
ro[1]: Gunoi
     %1 elemente
ro[2]: Gunoi
     %1 de elemente

en: Trash
ro: Gunoi

en: Empty
ro: Gol

en: One item | %1 items
ro[0]: Un element
ro[1]: %1 elemente
ro[2]: %1 de elemente
