plasma-desktop - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
ro: Automat

en: No touchscreens found
ro: Niciun ecran tactil găsit

en: Connect an external touchscreen
ro: Conectează un ecran tactil extern

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
ro: Dispozitiv:

en: Enabled:
ro: Activat:

en: Target display:
ro: Afișaj țintă:
