plasma_applet_showdesktop - en to ru translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:button]
en: Restore All Minimized Windows
ru: Восстановить все свёрнутые окна

[ctx: @action:button]
en: Minimize All Windows
ru: Свернуть все окна

[ctx: @info:tooltip]
en: Restores the previously minimized windows
ru: Восстановить все свёрнутые окна

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
ru: Показать рабочий стол, свернув все окна

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
ru: Взглянуть на рабочий стол

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
ru: Завершить просмотр рабочего стола

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
ru: Вернуть окна на их исходные позиции

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
ru: Временно показывает рабочий стол, раздвигая окна
