plasma-desktop - en to sa translation catalogue (10 entries)

en: Appearance
sa: स्वरूपम्‌

en: Icon:
sa: चिह्नम् :

en: Show the current activity icon
sa: वर्तमानक्रियाकलापचिह्नं दर्शयतु

en: Show the generic activity icon
sa: सामान्यक्रियाकलापचिह्नं दर्शयतु

en: Title:
sa: शीर्षक:

en: Show the current activity name
sa: वर्तमानं क्रियाकलापनाम दर्शयतु

[ctx: @info:tooltip]
en: Current activity is %1
sa: वर्तमान क्रियाकलापः %1 अस्ति

en: Show Activity Manager
sa: गतिविधिप्रबन्धकं दर्शयतु

en: Click to show the activity manager
sa: क्रियाकलापप्रबन्धकं दर्शयितुं क्लिक् कुर्वन्तु

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: &Configure Activities…
sa: &क्रियाकलापाः विन्यस्तं कुर्वन्तु...
