plasma-desktop - en to sa translation catalogue (22 entries)

en: Pause Indexer
sa: अनुक्रमणिका विरामं कुर्वन्तु

en: Resume Indexer
sa: पुनरावृत्ति अनुक्रमणिका

en: This will disable file searching in KRunner and launcher menus, and remove extended metadata display from all KDE applications.
sa: एतेन KRunner तथा launcher मेन्यूषु सञ्चिका अन्वेषणं निष्क्रियं भविष्यति, तथा च सर्वेभ्यः KDE अनुप्रयोगेभ्यः विस्तारितं मेटाडाटा प्रदर्शनं निष्कासितम् ।

en: Do you want to delete the saved index data? %1 of space will be freed, but if indexing is re-enabled later, the entire index will have to be re-created from scratch. This may take some time, depending on how many files you have.
sa: किं भवान् रक्षितं अनुक्रमणिकादत्तांशं विलोपयितुम् इच्छति ? %1 स्थानं मुक्तं भविष्यति, परन्तु यदि पश्चात् अनुक्रमणिका पुनः सक्षमं भवति तर्हि सम्पूर्णं अनुक्रमणिका आद्यतः पुनः निर्मातव्यं भविष्यति । एतत् किञ्चित् समयं गृह्णीयात्, भवतः कियन्तः सञ्चिकाः सन्ति इति अवलम्ब्य ।

en: Delete Index Data
sa: अनुक्रमणिकादत्तांशं विलोपयन्तु

en: File Search helps you quickly locate your files. You can choose which folders and what types of file data are indexed.
sa: File Search भवतः सञ्चिकानां शीघ्रं स्थानं ज्ञातुं साहाय्यं करोति । भवान् के के पुटे, के प्रकाराः सञ्चिकादत्तांशः अनुक्रमितः इति चिन्वितुं शक्नोति ।

[ctx: @title:group]
en: File indexing:
sa: सञ्चिका अनुक्रमणिका :

[ctx: @action:check]
en: Enabled
sa: सक्षमम्

[ctx: @title:group]
en: Data to index:
sa: अनुक्रमणिकां कर्तुं दत्तांशः :

en: File names and contents
sa: सञ्चिकानामानि विषयवस्तु च

en: File names only
sa: केवलं सञ्चिकानामानि

en: Hidden files and folders
sa: गुप्तसञ्चिकाः पुटकानि च

[ctx: @title:table Locations to include or exclude from indexing]
en: Locations
sa: स्थानानि

[ctx: @action:button]
en: Start Indexing a Folder…
sa: एकस्य फोल्डरस्य अनुक्रमणं आरभत...

[ctx: @action:button]
en: Stop Indexing a Folder…
sa: समुच्चय अनुक्रमणं स्थगयन्तु...

[ctx: State and a percentage of progress]
en: %1, %2% complete
sa: %1, %2% पूर्णम्

[ctx: @info Currently Indexing]
en: Currently indexing: <filename>%1</filename>
sa: सम्प्रति अनुक्रमणिका: <filename>%1</filename>

en: Not indexed
sa: न अनुक्रमितम्

en: Indexed
sa: अनुक्रमितम्

[ctx: Remove the list item for this filesystem path]
en: Remove entry
sa: प्रविष्टिं निष्कासयन्तु

en: Select a folder to include
sa: समावेशार्थं एकं पुटं चिनोतु

en: Select a folder to exclude
sa: बहिष्कारार्थं एकं पुटं चिनोतु
