plasma-desktop - en to sa translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sa: अपाकरोति

en: Configure…
sa: विन्यस्तं कुर्वन्तु...

en: Show Alternatives…
sa: विकल्पान् दर्शयतु...

en: Spacer width
sa: स्पेसर चौड़ाई

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
sa: लचीला आकारः

en: Open Panel configuration ui
sa: Open Panel विन्यास ui

en: Add Widgets…
sa: विजेट् योजयन्तु...
