plasma-desktop - en to sa translation catalogue (31 entries)

en: Favorite Plugins
sa: प्रिय प्लगिन्स्

en: Available Plugins
sa: उपलब्ध प्लगिन्स्

[ctx: @info:status]
en: Failed to run install script in terminal <message>%1</message>
sa: टर्मिनल् <message>%1</message> मध्ये संस्थापनस्क्रिप्ट् चालयितुं असफलम्

[ctx: @info]
en: Installation executed successfully, you may now close this window
sa: संस्थापनं सफलतया निष्पादितम्, इदानीं भवान् एतत् विण्डो पिधातुं शक्नोति

[ctx: @info]
en: Uninstallation executed successfully, you may now close this window
sa: विस्थापनं सफलतया निष्पादितम्, इदानीं भवान् एतत् विण्डो पिधातुं शक्नोति

en: Failed to copy file %1 to %2
sa: %1 सञ्चिकां %2 प्रति प्रतिलिखितुं असफलम्

[ctx: @info]
en: Failed to remove file %1:<nl/>%2
sa: %1:<nl/>%2 सञ्चिकां निष्कासयितुं असफलम्

[ctx: @info]
en: KRunner plugin installation failed
sa: KRunner प्लगिन् संस्थापनं विफलम्

[ctx: @info:shell]
en: Command to execute: install or uninstall
sa: निष्पादयितुं आदेशः: संस्थापयन्तु अथवा विस्थापनं कुर्वन्तु

[ctx: @info:shell]
en: Path to archive or extracted folder
sa: आर्काइव् अथवा एक्सट्रैक्ड् समुच्चय इत्यस्य मार्गः

[ctx: @info:shell]
en: Do not show a visual confirmation dialog
sa: दृश्यपुष्टिसंवादं न दर्शयन्तु

[ctx: @info]
en: No PackageKit support
sa: PackageKit समर्थनं नास्ति

[ctx: @title:window]
en: Confirm Installation
sa: संस्थापनस्य पुष्टिं कुर्वन्तु

[ctx: @info]
en: You are about to install a binary package. You should only install these from a trusted author/packager.
sa: भवान् द्विचक्रीयसङ्कुलं संस्थापयितुं प्रवृत्तः अस्ति । एतानि भवद्भिः केवलं विश्वसनीयलेखकात्/पैकेजर् इत्यस्मात् संस्थापनीयानि ।

[ctx: @action:button]
en: Accept Risk And Continue
sa: जोखिमं स्वीकृत्य निरन्तरं कुर्वन्तु

[ctx: @action:button]
en: View File
sa: सञ्चिकां पश्यन्तु

[ctx: @info]
en: The mime type %1 is not supported by the packagekit backend
sa: %1 इति mime प्रकारः packagekit पृष्ठभागेन समर्थितः नास्ति

[ctx: @info]
en: This plugin executes the following command for starting the "%1" service:<nl/>%2
sa: एतत् प्लगिन् "%1" सेवायाः आरम्भार्थं निम्नलिखितम् आदेशं निष्पादयति:<nl/>%2

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
sa: एतत् प्लगिन् विस्थापनलिपिं न ददाति । कृपया लेखक से सम्पर्क करें। भवान् प्लगिन् स्वहस्तेन विस्थापयितुं प्रयतितुं शक्नोति।<nl/>यदि भवान् एतत् समर्थं वा सहजं वा न अनुभवति तर्हि इदानीं <interface>रद्दं</interface> नुदतु ।

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an uninstallation script. Please contact the author. You can try to uninstall the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
sa: एतत् प्लगिन् विस्थापनस्क्रिप्ट् न ददाति । कृपया लेखक से सम्पर्क करें। प्लगिन् मैन्युअल् रूपेण विस्थापयितुं प्रयतितुं शक्नुवन्ति । लेखकस्य निर्देशान् प्राप्तुं कृपया README पश्यन्तु ।<nl/>यदि भवान् एतत् समर्थं वा सहजं वा न अनुभवति तर्हि इदानीं <interface>रद्दं</interface> नुदतु ।

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
sa: एतत् प्लगिन् संस्थापनलिपिं न ददाति । कृपया लेखक से सम्पर्क करें। भवान् प्लगिन् हस्तचलितरूपेण संस्थापयितुं प्रयतितुं शक्नोति।<nl/>यदि भवान् एतत् समर्थं वा सहजं वा न अनुभवति तर्हि इदानीं <interface>रद्दं</interface> नुदतु ।

[ctx: @info]
en: This plugin does not provide an installation script. Please contact the author. You can try to install the plugin manually. Please have a look at the README for instructions from the author.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
sa: एतत् प्लगिन् संस्थापनलिपिं न ददाति । कृपया लेखक से सम्पर्क करें। प्लगिन् मैन्युअल् रूपेण संस्थापयितुं प्रयतितुं शक्नुवन्ति । लेखकस्य निर्देशान् प्राप्तुं कृपया README पश्यन्तु ।<nl/>यदि भवान् एतत् समर्थं वा सहजं वा न अनुभवति तर्हि इदानीं <interface>रद्दं</interface> नुदतु ।

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
sa: एतत् प्लगिन् संस्थापनार्थं स्क्रिप्ट् उपयुज्यते यत् सुरक्षाजोखिमं जनयितुं शक्नोति । कृपया संस्थापनात् पूर्वं सम्पूर्णं प्लगिन्-सामग्रीम् परीक्ष्यताम्, अथवा न्यूनातिन्यूनं स्क्रिप्ट्-स्क्रिप्ट्-सङ्केतं पठन्तु ।<nl/>यदि भवान् एतत् समर्थं वा सहजं वा न अनुभवति तर्हि इदानीं <interface>रद्दं</interface> नुदतु

[ctx: @info]
en: This plugin uses a script for installation which can pose a security risk. Please examine the entire plugin's contents before installing, or at least read the README file and the script's source code.<nl/>If you do not feel capable or comfortable with this, click <interface>Cancel</interface>  now.
sa: एतत् प्लगिन् संस्थापनार्थं स्क्रिप्ट् उपयुज्यते यत् सुरक्षाजोखिमं जनयितुं शक्नोति । कृपया संस्थापनात् पूर्वं सम्पूर्णं प्लगिन्-सामग्रीम् परीक्ष्य, अथवा न्यूनातिन्यूनं README सञ्चिकां स्क्रिप्ट्-स्रोत-सङ्केतं च पठन्तु ।<nl/>यदि भवान् एतत् समर्थं वा सहजं वा न अनुभवति तर्हि इदानीं <interface>रद्दं</interface> नुदतु

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as uninstalled
sa: प्रविष्टिं विस्थापितम् इति चिह्नितव्यम्

[ctx: @action:button]
en: Mark entry as installed
sa: प्रविष्टिं यथा संस्थापितम् इति चिह्नं कुर्वन्तु

[ctx: @action:button]
en: View Script
sa: स्क्रिप्ट् पश्यन्तु

[ctx: @action:button]
en: View Source Directory
sa: स्रोतनिर्देशिकां पश्यन्तु

[ctx: @action:button]
en: View %1
sa: %1 पश्यन्तु

[ctx: @info]
en: Could not resolve package name of %1
sa: %1 इत्यस्य संकुलनाम समाधानं कर्तुं न शक्तम्

[ctx: @info]
en: Failed to run install command: <message>%1</message>
sa: संस्थापन आदेशं चालयितुं असफलम्: <message>%1</message>
