plasma-desktop - en to sa translation catalogue (17 entries)

[ctx: @label:textbox]
en: Desktop folder:
sa: डेस्कटॉप् पुटम् :

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder contains all the files you see on your desktop.
sa: अस्मिन् पुटे भवता भवतः डेस्कटॉप् मध्ये दृश्यमानानि सर्वाणि सञ्चिकानि सन्ति ।

[ctx: @label:textbox]
en: Documents folder:
sa: दस्तावेजपुटम् :

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save documents.
sa: दस्तावेजान् उद्घाटयितुं वा रक्षितुं वा पूर्वनिर्धारितरूपेण एतत् पुटं उपयुज्यते ।

[ctx: @label:textbox]
en: Downloads folder:
sa: डाउनलोड्स् समुच्चय:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
sa: भवतः डाउनलोड् कृतानि वस्तूनि रक्षितुं पूर्वनिर्धारितरूपेण एतत् पुटं उपयुज्यते ।

[ctx: @label:textbox]
en: Videos folder:
sa: Videos पुटम् :

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save video files.
sa: एतत् पुटं पूर्वनिर्धारितरूपेण विडियो सञ्चिकाः उद्घाटयितुं वा रक्षितुं वा उपयुज्यते ।

[ctx: @label:textbox]
en: Pictures folder:
sa: चित्रपुटम् :

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save image files.
sa: इदं पुटं पूर्वनिर्धारितरूपेण चित्रसञ्चिकाः उद्घाटयितुं वा रक्षितुं वा उपयुज्यते ।

[ctx: @label:textbox]
en: Music folder:
sa: संगीतपुटम् :

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save music files.
sa: एतत् पुटं पूर्वनिर्धारितरूपेण सङ्गीतसञ्चिकाः उद्घाटयितुं वा रक्षितुं वा उपयुज्यते ।

[ctx: @label:textbox]
en: Public folder:
sa: सार्वजनिकपुटम् :

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default for publicly-shared files when network sharing is enabled.
sa: यदा संजालसाझेदारी सक्षमा भवति तदा सार्वजनिकरूपेण साझासञ्चिकानां कृते एतत् पुटं पूर्वनिर्धारितरूपेण उपयुज्यते ।

[ctx: @label:textbox]
en: Templates folder:
sa: टेम्पलेट्स फोल्डर:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save file templates.
sa: सञ्चिकासारूप्याणि उद्घाटयितुं वा रक्षितुं वा पूर्वनिर्धारितरूपेण एतत् पुटं उपयुज्यते ।

[ctx: @action:button]
en: Choose new location
sa: नूतनं स्थानं चिनुत
