plasma-desktop - en to sa translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings for %1
sa: %1 कृते क्रियाकलापसेटिंग्स्

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
sa: नूतनं क्रियाकलापं रचयन्तु

[ctx: @action:button as in, 'save changes']
en: Save
sa: रक्ष्

[ctx: @label:chooser]
en: Icon:
sa: चिह्नम् :

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
sa: नामः:

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
sa: वर्णनम्‌:

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
sa: %1 क्रियाकलापं विलोपयन्तु

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
sa: क्रियाकलापं विलोपयन्तु

[ctx: %1 is an activity name]
en: Do you want to delete activity '%1'?
sa: किं भवान् '%1' क्रियाकलापं विलोपयितुम् इच्छति?
