plasma-desktop - en to sa translation catalogue (39 entries)

en: Editing Action '%1'
sa: सम्पादनक्रिया '%1'.

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
sa: क्रियानाम, आदेशः, चिह्नं वा शर्तं वा वैधं नास्ति इति भासते ।
    अतः परिवर्तनं न प्रयुक्तं भविष्यति।

en: Invalid action
sa: असिद्धं कर्म

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
sa: पैरामीटर् सम्पादयतु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
sa: पैरामीटर् प्रकारः :

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
sa: सम्पत्ति मेल

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
sa: सामग्री सन्धि

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
sa: सामग्री विच्छेदः

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
sa: उपकरण अन्तरफलक मेल

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
sa: यन्त्रप्रकारः :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
sa: मूल्यनाम :

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
sa: समाः

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
sa: भरति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
sa: पैरामीटर् पुनः सेट् कुर्वन्तु

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
sa: पैरामीटर् परिवर्तनं रक्षतु

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
sa: क्रियाचिह्नं, परिवर्तयितुं क्लिक् कुर्वन्तु

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
sa: कर्म नाम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
sa: आदेश:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
sa: आदेशः यः क्रियायाः प्रवर्तनं करिष्यति
    अस्मिन् निम्नलिखितप्रकरणानाम् असंवेदनशीलविस्ताराणां कश्चन वा सर्वः वा समावेशः भवितुम् अर्हति ।
    
    %f: यन्त्रस्य कृते माउण्ट्-बिन्दुः - केवलं भण्डारण-प्रवेश-यन्त्राणि
    %d: उपकरणनोड् प्रति मार्गः - केवलं उपकरणानि अवरुद्ध्यताम्
    %i: यन्त्रस्य परिचयकः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
sa: अस्य क्रियायाः कृते यन्त्राणि निम्नलिखितमापदण्डैः सह मेलनं कुर्वन्तु ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
sa: क्रियानाम :

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
sa: भवतः नूतनक्रियायाः नाम प्रविशतु

en: Solid Action Desktop File Generator
sa: ठोस क्रिया डेस्कटॉप सञ्चिका जनरेटर

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
sa: अनुवादार्थं Solid DeviceInterface वर्गेभ्यः स्वयमेव Desktop Files उत्पन्नं कर्तुं साधनम्

en: (c) 2009, Ben Cooksley
sa: (ग) 2009, बेन कुक्सले

en: Ben Cooksley
sa: बेन् कुक्सले

en: Maintainer
sa: परिपालकः

en: The device must be of the type %1
sa: यन्त्रं %1 प्रकारस्य भवितुमर्हति

en: Any of the contained properties must match
sa: समाविष्टानां गुणानाम् एकः अपि मेलनं भवितुमर्हति

en: All of the contained properties must match
sa: समाविष्टानां सर्वेषां गुणानाम् मेलनं भवितुमर्हति

en: The device property %1 must equal %2
sa: यन्त्रगुणः %1 %2 इत्यस्य बराबरः भवितुमर्हति

en: The device property %1 must contain %2
sa: %1 इति यन्त्रगुणे %2 अवश्यं भवितव्यम्

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
sa: अस्य कर्मणः विधेयस्य न प्रामाणिक इति भासते ।

en: Error Parsing Device Conditions
sa: त्रुटिः पार्सिंग् उपकरणस्य स्थितिः

en: No Action Selected
sa: न कर्म चयनितम्

en: Cannot be deleted
sa: लोपयितुं न शक्यते

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
sa: अपाकरोति

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
sa: सम्पादन…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
sa: संयोजयति…
