plasma-desktop - en to sa translation catalogue (14 entries)

en: Critical error on reading fundamental device infos for touchpad %1.
sa: टचपैड् %1 कृते मौलिकयन्त्रसूचनाः पठने गम्भीरदोषः ।

en: Cannot connect to X server
sa: X सर्वरेण सह सम्बद्धं कर्तुं न शक्नोति

en: No touchpad found
sa: न टचपैड् प्राप्तम्

en: Cannot apply touchpad configuration
sa: टचपैड् विन्यासः प्रयोक्तुं न शक्यते

en: Cannot read touchpad configuration
sa: टचपैड् विन्यासं पठितुं न शक्नोति

en: Cannot read default touchpad configuration
sa: पूर्वनिर्धारितं टचपैड् विन्यासं पठितुं न शक्यते

en: Error while loading values. See logs for more information. Please restart this configuration module.
sa: मूल्यानि लोड् कुर्वन् त्रुटिः। अधिकविवरणार्थं लॉग्स् पश्यन्तु । कृपया एतत् विन्यासमॉड्यूल् पुनः आरभत ।

en: Not able to save all changes. See logs for more information. Please restart this configuration module and try again.
sa: सर्वान् परिवर्तनान् रक्षितुं न शक्नोति। अधिकविवरणार्थं लॉग्स् पश्यन्तु । कृपया एतत् विन्यासमॉड्यूल् पुनः आरभ्य पुनः प्रयासं कुर्वन्तु ।

en: Error while loading default values. Failed to set some options to their default values.
sa: पूर्वनिर्धारितमूल्यानि लोड् कुर्वन् त्रुटिः । केचन विकल्पाः तेषां पूर्वनिर्धारितमूल्येषु सेट् कर्तुं असफलः ।

en: Error while adding newly connected device. Please reconnect it and restart this configuration module.
sa: नवसंयोजितं यन्त्रं योजयन् त्रुटिः। कृपया पुनः संयोजयित्वा एतत् विन्यासमॉड्यूल् पुनः आरभत ।

[ctx: @option:check]
en: Disable while mouse is connected
sa: मूषकं संयोजितं सति निष्क्रियं कुरु।

[ctx: @label 'this' refers to the 'disable touchpad while typing' feature]
en: This can interfere with video games.
sa: एतेन वीडियोक्रीडासु बाधा भवितुम् अर्हति ।

[ctx: @info:tooltip from ContextualHelpButton]
en: Activating this setting increases click latency by 50ms. The extra delay is needed to correctly detect simultaneous left and right button presses.
sa: एतत् सेटिङ्ग् सक्रियीकरणेन क्लिक् विलम्बता 50ms यावत् वर्धते । युगपत् वामदक्षिणबटनदबावस्य सम्यक् ज्ञातुं अतिरिक्तविलम्बस्य आवश्यकता भवति ।

[ctx: @label for checkbox, tap-to-click]
en: Tapping:
sa: टैपिंग :
