kaccess - en to se translation catalogue (46 entries)

en: The Shift key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
se: Shift-boallu lea lohkkaduvvon ja lea dál aktiivalaš čuovvuvaš boallodeaddilemiide.

en: The Shift key is now active.
se: Shift-boallu lea aktiivalaš

en: The Shift key is now inactive.
se: Shift-boallu ii leat šat aktiivalaš.

en: The Control key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
se: Ctrl-boallu lea lohkkaduvvon ja lea dál aktiivalaš čuovvuvaš boallodeaddilemiide.

en: The Control key is now active.
se: Ctrl-boallu lea aktiivalaš.

en: The Control key is now inactive.
se: Ctrl-boallu ii leat šat aktiivalaš.

en: The Alt key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
se: Alt-boallu lea lohkkaduvvon ja lea dál aktiivalaš čuovvuvaš boallodeaddilemiide.

en: The Alt key is now active.
se: Alt-boallu lea aktiivalaš.

en: The Alt key is now inactive.
se: Alt-boallu ii leat šat aktiivalaš.

en: The Win key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
se: Win-boallu lea lohkkaduvvon ja lea dál aktiivalaš čuovvuvaš boallodeaddilemiide.

en: The Win key is now active.
se: Win-boallu lea aktiivalaš.

en: The Win key is now inactive.
se: Win-boallu ii lea šat aktiivalaš.

en: The Meta key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
se: Meta-boallu lea lohkkaduvvon ja lea dál aktiivalaš čuovvuvaš boallodeaddilemiide.

en: The Meta key is now active.
se: Meta-boallu lea aktiivalaš.

en: The Meta key is now inactive.
se: Meta-boallu ii leat šat aktiivalaš.

en: The Super key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
se: Super-boallu lea lohkkaduvvon ja lea dál aktiivalaš čuovvuvaš boallodeaddilemiide.

en: The Super key is now active.
se: Super-boallu lea aktiivalaš.

en: The Super key is now inactive.
se: Super-boallu ii leat šat aktiivalaš.

en: The Hyper key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
se: Hyper-boallu lea lohkkaduvvon ja lea dál aktiivalaš čuovvuvaš boallodeaddilemiide.

en: The Hyper key is now active.
se: Hyper-boallu lea aktiivalaš.

en: The Hyper key is now inactive.
se: Hyper-boallu ii leat šat aktiivalaš.

en: The Alt Graph key has been locked and is now active for all of the following keypresses.
se: Alt Gr-boallu lea lohkkaduvvon ja lea dál aktiivalaš čuovvuvaš boallodeaddilemiide.

en: The Alt Graph key is now active.
se: Alt Gr-boallu lea aktiivalaš.

en: The Alt Graph key is now inactive.
se: Alt Gr-boallu ii leat šat aktiivalaš.

en: The Num Lock key has been activated.
se: Num Lock-boallu lea dál aktiverejuvvon.

en: The Num Lock key is now inactive.
se: Num Lock-boallu ii leat šat aktiivalaš.

en: The Caps Lock key has been activated.
se: Caps Lock-boallu lea aktiverejuvvon.

en: The Caps Lock key is now inactive.
se: Caps Lock-boallu ii leat šat aktiivalaš.

en: The Scroll Lock key has been activated.
se: Scroll Lock-boallu lea aktiverejuvvon.

en: The Scroll Lock key is now inactive.
se: Scroll Lock ii leat šat aktiivalaš.

en: AltGraph
se: Alt Graph

en: Warning
se: Váruhus

en: Change Settings Without Asking
se: Rievdat heivehusaid jearakeahttá

en: Show This Confirmation Dialog
se: Čájet dán nannenláseža

en: Slow keys
se: Njoahces boalut

en: Sticky keys
se: Giddes modifikáhtorboaluid

en: Mouse keys
se: Sáhpánboalut

en: Do you really want to activate "%1"?
se: Háliidatgo duođas aktiveret «%1»?

en: Do you really want to activate "%1" and "%2"?
se: Háliidatgo duođas aktiveret «%1» ja «%2»?

en: Do you really want to activate "%1", "%2" and "%3"?
se: Háliidatgo duođas aktiveret «%1», «%2» ja «%3»?

en: Do you really want to activate "%1", "%2", "%3" and "%4"?
se: Háliidatgo duođas aktiveret «%1», «%2», «%3» ja «%4»?

en: An application has requested to change this setting.
se: Prográmma lea jearran jus oažžu rievdadit dán heivehusa.

en: You held down the Shift key for 8 seconds or an application has requested to change this setting.
se: Don leat doallan Shift-boalu eanetgo 8 sekundda, dahje prográmma lea jearran jus oažžu rievdadit dán heivehusa.

en: (c) 2000, Matthias Hoelzer-Kluepfel
se: © 2000 Matthias Hölzer-Klüpfel

en: Matthias Hoelzer-Kluepfel
se: Matthias Hölzer-Klüpfel

en: Author
se: Čálli
