joystick - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Calibration
se: Kalibreren

en: Please wait a moment to calculate the precision
se: Vuorddes veaháš dan bottago presišuvdna mihtiduvvo

en: Communication Error
se: Kommunikašuvdnameattáhus

en: You have successfully calibrated your device
se: Ovttadat lea kalibrerejuvvon

en: Calibration Success
se: Kalibreren lihkostuvvai

en: Value Axis %1: %2
se: Árvoáksa %1: %2

en: The given device %1 could not be opened: %2
se: Addojuvvon ovttadat %1 ii lean vejolaš rahpat: %2

en: The given device %1 is not a joystick.
se: Addojuvvon ovttadat %1 ii leat stivrensággi.

en: Could not get kernel driver version for joystick device %1: %2
se: Ii sáhttán viežžat čoahkkostivrranveršuvdna stivrensággeovttadat %1: %2 várás.

en: Device:
se: Ovttadat:

[ctx: Cue for deflection of the stick]
en: Position:
se: Sajádat:

en: State
se: Dilli

en: Value
se: Árvu
