libkonq - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Icons
se: Govažat

en: Filter
se: Silli

en: File type
se: Fiilašládja

en: Title:
se: Namahus:

en: Rotate
se: Jorat

en: Remove
se: Váldde eret

en: &Open
se: &Raba

en: &Properties
se: &Iešvuođat

en: Sort By
se: Sortere dán bokte
