kcmkonq - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Desktop
si: වැඩතලය

en: Documents
si: ලේඛන

en: Downloads
si: බාගැනීම්

en: Music
si: ගීත

en: Pictures
si: පින්තූර

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
si: <h1>මාර්‍ග</h1>
    මෙම මොඩියුලය ඔබට වැඩතලයේ ඇති ගොණු  , ගොණු පද්ධතියේ ගබඩා විය යුතු ස්ථානය සැකසීමට ඉඩ දෙයි .
     "මෙය කුමක් ද?" (Shift+F1) භාවිත කර එක් එක් විකල්පයන් සඳහා උදච් ලබා ගන්න.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
si: වැඩතල මාර්ගය:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
si: මෙම බහාලුමේ ඔබට වැඩතලයේ දී දැකීමට අවශ්‍ය සියළුම ගොණු අන්තර්ගතයි, ඔබට අවශ්‍ය නම් මෙම බහාලුමේ ස්ථානය වෙනස් කල හැක, එවිට පවතින ගොණු ස්වයංක්‍රීයව නව ස්ථානයට පිටපත් වනු ඇත.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
si: ලේඛන මාර්ගය:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
si: මෙම බහාලුම, ලේඛන ගබඩා කිරීමට හා පූර්ණයට පෙරනිමිය ලෙස භාවිත කරනු ඇත

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
si: බාගැනීම් මාර්ගය:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
si: මෙම බහාලුම, බා ගන්නා ගොණු ගබඩා කිරීමට හා පූර්ණයට පෙරනිමිය ලෙස භාවිත කරනු ඇත

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
si: මෙම බහාලුම, චිත්‍රපට ගබඩා කිරීමට හා පූර්ණයට පෙරනිමිය ලෙස භාවිත කරනු ඇත

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
si: පින්තූර මාර්ගය:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
si: මෙම බහාලුම, පින්තූර ගබඩා කිරීමට හා පූර්ණයට පෙරනිමිය ලෙස භාවිත කරනු ඇත

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
si: ගීත මාර්ගය:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
si: මෙම බහාලුම, ගීත ගබඩා කිරීමට හා පූර්ණයට පෙරනිමිය ලෙස භාවිත කරනු ඇත
