kcm_activities - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Activities
sk: Aktivity

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
sk: Vymazať aktivitu

en: Are you sure you want to delete '%1'?
sk: Naozaj chcete vymazať '%1'?

en: Error loading the QML files. Check your installation.
    Missing %1
sk: Chyba načítania QML súborov. Skontrolujte vašu inštaláciu.
    Chýba %1

en: General
sk: Všeobecné

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
sk: Vytvoriť novú aktivitu

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings
sk: Nastavenie aktivity

[ctx: @action:button]
en: Create
sk: Vytvoriť

en: Icon:
sk: Ikona:

en: Name:
sk: Názov:

en: Description:
sk: Popis:

en: Privacy:
sk: Súkromie:

en: Do not track usage for this activity
sk: Nesledovať použitie pre túto aktivitu

en: Shortcut for switching:
sk: Skratka na prepínanie:

note: i18n: ectx: label, entry (keepHistoryFor), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: How many months keep the activity history
sk: Koľko mesiacov uchovávať históriu aktivity

note: i18n: ectx: label, entry (whatToRemember), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: Which data to keep in activity history
sk: Ktoré údaje sa majú uchovávať v histórii aktivít

note: i18n: ectx: label, entry (allowedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history to save
sk: Zoznam aplikácií, ktorých históriu aktivity chcete uložiť

note: i18n: ectx: label, entry (blockedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history not to save
sk: Zoznam aplikácií, ktorých históriu aktivity nechcete uložiť

en: Switching
sk: Prepínanie

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure %1 activity
sk: Nastaviť aktivitu %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
sk: Vymazať aktivitu %1

en: Create New…
sk: Vytvoriť novú...

en: Activity switching
sk: Prepínanie aktivít

[ctx: @action]
en: Walk through activities
sk: Prechádzať cez aktivity

[ctx: @action]
en: Walk through activities (Reverse)
sk: Prechádzať cez aktivity (spätne)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_virtualDesktopSwitchEnabled)
en: Remember for each activity (needs restart)
sk: Zapamätať si pre každú aktivitu (potrebuje reštart)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Current virtual desktop:
sk: Aktuálna virtuálna plocha:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Shortcuts:
sk: Skratky:
