plasma_applet_showdesktop - en to sk translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:button]
en: Restore All Minimized Windows
sk: Obnoviť všetky okná

[ctx: @action:button]
en: Minimize All Windows
sk: Minimalizovať všetky okná

[ctx: @info:tooltip]
en: Restores the previously minimized windows
sk: Obnoví predtým minimalizované okná

[ctx: @info:tooltip]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
sk: Zobrazí plochu minimalizovaním všetkých okien

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
sk: Nazrieť na pracovnú plochu

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
sk: Zrušiť náhľad pracovnej plochy

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
sk: Presunie okná na pôvodné miesto

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
sk: Dočasne odhalí pracovnú plochu presunutím otvorených okien nabok
