kcmaccess - en to sk translation catalogue (83 entries)

en: AltGraph
sk: sAltGraph

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
sk: Stlačte %1 pokiaľ sú NumLock, CapsLock a ScrollLock aktívne

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
sk: Stlačte %1 pokiaľ sú CapsLock a ScrollLock aktívne

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
sk: Stlačte %1 pokiaľ sú NumLock a ScrollLock aktívne

en: Press %1 while ScrollLock is active
sk: Stlačte %1 pokiaľ je ScrollLock aktívny

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
sk: Stlačte %1 pokiaľ sú NumLock a CapsLock aktívne

en: Press %1 while CapsLock is active
sk: Stlačte %1 pokiaľ je CapsLock aktívny

en: Press %1 while NumLock is active
sk: Stlačte %1 pokiaľ je NumLock aktívny

en: Press %1
sk: Stlačte %1

en: Could not set gsettings for Orca: "%1" failed
sk: Nemôžem nastaviť gsettings pre Orca: "%1" zlyhalo

en: Error: Could not launch "orca --setup"
sk: Chyba: Nemôžem spustiť "orca --setup"

note: i18n: ectx: label, entry (Gestures), group (Keyboard)
en: Use Gestures
sk: Použiť gestá

note: i18n: ectx: label, entry (GestureConfirmation), group (Keyboard)
en: Ask for Confirmation for a gesture
sk: Požiadať o potvrdenie gesta

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardNotifyAccess), group (Keyboard)
en: Confirm access to the Keyboard
sk: Potvrdiť prístup ku klávesnici

note: i18n: ectx: label, entry (AccessXTimeout), group (Keyboard)
en: Use a timeout delay
sk: Použite oneskorenie

note: i18n: ectx: label, entry (AccessXTimeoutDelay), group (Keyboard)
en: Delay for timeout
sk: Oneskorenie časového limitu

note: i18n: ectx: label, entry (AccessXBeep), group (Keyboard)
en: Use a beep for access
sk: Na prístup použiť pípnutie

note: i18n: ectx: label, entry (SystemBell), group (Bell)
en: Use System Bell
sk: Použiť systémový zvonček

note: i18n: ectx: label, entry (CustomBell), group (Bell)
en: Customize system bell
sk: Prispôsobiť systémový zvonček

note: i18n: ectx: label, entry (CustomBellFile), group (Bell)
en: Sound file for the Bell
sk: Zvukový súbor pre Zvonček

note: i18n: ectx: label, entry (VisibleBell), group (Bell)
en: Use a visual bell instead of a sound
sk: Namiesto zvuku používať vizuálny zvonček

note: i18n: ectx: label, entry (InvertScreen), group (Bell)
en: Invert the system colors on the bell
sk: Invertovať systémové farby na zvončeku

note: i18n: ectx: label, entry (VisibleBellColor), group (Bell)
en: Color of the Visible Bell
sk: Farba viditeľného zvončeka

note: i18n: ectx: label, entry (VisibleBellPause), group (Bell)
en: Duration of the Visible Bell
sk: Trvanie vizuálneho zvončeku

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeys), group (Keyboard)
en: Use sticky Keys
sk: Použiť lepkavé klávesy

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysLatch), group (Keyboard)
en: Lock the sticky keys
sk: Uzamknúť lepkavé klávesy

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
sk: Vypnúť lepkavé klávesy keď sú dva klávesy stlačené naraz

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysBeep), group (Keyboard)
en: Beep on a sticky key press
sk: Pípnutie po stlačení lepkavej klávesy

note: i18n: ectx: label, entry (ToggleKeysBeep), group (Keyboard)
en: Toggle keys beep
sk: Prepínacie klávesy pípajú

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardNotifyModifiers), group (Keyboard)
en: Notify when a keyboard modifier is pressed
sk: Upozorňovať, keď je stlačený modifikátor klávesnice

note: i18n: ectx: label, entry (SlowKeys), group (Keyboard)
en: Use slow keypresses
sk: Použiť pomalé stlačenia kláves

note: i18n: ectx: label, entry (SlowKeysDelay), group (Keyboard)
en: Delay for the key press
sk: Oneskorenie stlačenia klávesu

note: i18n: ectx: label, entry (SlowKeysPressBeep), group (Keyboard)
en: Beep on a slow keypress
sk: Pípnuť pri pomalom stláčaní kláves

note: i18n: ectx: label, entry (SlowKeysAcceptBeep), group (Keyboard)
en: Beep on an accepted keypress
sk: Pípnutie po prijatí stlačeného klávesu

note: i18n: ectx: label, entry (SlowKeysRejectBeep), group (Keyboard)
en: Beep on a rejected keypress
sk: Pípnutie po odmietnutí stlačeného klávesu

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
sk: Odrazové klávesy

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeysDelay), group (Keyboard)
en: Use a delay for bouncing
sk: Použiť zdržanie pri skákaní

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeysRejectBeep), group (Keyboard)
en: Beep if a bounce key event is rejected
sk: Pípnuť, ak je odmietnutá udalosť klávesu skoku

note: i18n: ectx: label, entry (MouseKeys), group (Mouse)
en: Use keys to control the mouse
sk: Požívať klávesy na ovládanie myši

note: i18n: ectx: label, entry (AccelerationDelay), group (Mouse)
en: Delay for the mouse movement
sk: Oneskorenie pohybu myši

note: i18n: ectx: label, entry (RepetitionInterval), group (Mouse)
en: Repetition interval for the mouse movement
sk: Interval opakovania pre pohyb myši

note: i18n: ectx: label, entry (AccelerationTime), group (Mouse)
en: Time to hit maximum velocity
sk: Čas na dosiahnutie maximálnej rýchlosti

note: i18n: ectx: label, entry (MaxSpeed), group (Mouse)
en: Maximum Velocity
sk: Maximálna rýchlosť

note: i18n: ectx: label, entry (ProfileCurve), group (Mouse)
en: Mouse Key Curve
sk: Krivka klávesy myši

note: i18n: ectx: label, entry (Enabled), group (ScreenReader)
en: Enable Screen Reader
sk: Povoliť čítačku obrazovky

note: i18n: ectx: label, entry (ShakeCursor), group (Plugins)
en: Whether Shake Cursor is enabled
sk: Či zatriasť kurzorom je zapnuté

note: i18n: ectx: label, entry (ShakeCursorMagnification), group (Effect-shakecursor)
en: Magnification
sk: Zväčšenie

en: Display a confirmation dialog
sk: Zobraziť potvrdzovacie dialógové okno

en: Show a notification
sk: Zobraziť notifikáciu

en: Configure Notifications…
sk: Nastaviť notifikácie...

en: Please choose an audio file
sk: Vyberte zvukový súbor

en: Audible bell:
sk: Akustický zvonček:

[ctx: Enable the system bell]
en: Enable
sk: Povoliť

[ctx: Defines if the system will use a sound system bell]
en: Custom sound:
sk: Vlastný zvuk:

en: Search audio file for the system bell
sk: Vyhľadajte zvukový súbor pre systémový zvonček

en: Button search audio file
sk: Tlačidlo hľadania audio súboru

en: Visual bell:
sk: Vizuálny zvonček:

[ctx: Enable visual bell]
en: Enable
sk: Povoliť

[ctx: Color of the system bell]
en: Color
sk: Farba

[ctx: Duration of the system bell]
en: Duration:
sk: Trvanie:

en: Slow keys:
sk: Pomalé klávesy

[ctx: Enable slow keys]
en: Enable
sk: Povoliť

[ctx: Slow keys Delay]
en: Delay:
sk: Oneskorenie:

en: Ring system bell:
sk: Použiť systémový zvonček:

[ctx: Use system bell when a key is pressed]
en: when any key is &pressed
sk: keď je stlačený kláves

[ctx: Use system bell when a key is accepted]
en: when any key is &accepted
sk: keď je kláves akceptovaný

[ctx: Use system bell when a key is rejected]
en: when any key is &rejected
sk: keď je kláves odmietnutý

en: Bounce keys:
sk: Odrazové klávesy:

[ctx: Bounce keys enable]
en: Enable
sk: Povoliť

[ctx: Bounce keys delay]
en: Delay:
sk: Oneskorenie:

en: Ring system bell when rejected
sk: Použiť systémový zvonček keď je odmietnutý

[ctx: System Modifier Keys]
en: Modifier Keys
sk: Modifikačné klávesy

[ctx: System keyboard filters]
en: Keyboard Filters
sk: Klávesnicové filtre

[ctx: System mouse navigation]
en: Mouse Navigation
sk: Navigácia myšou

[ctx: System mouse navigation]
en: Screen Reader
sk: Čítačka obrazovky

[ctx: Shake cursor to find it]
en: Shake Cursor
sk: Zatriasť kurzorom

en: Disable when two keys are held down
sk: Zakázať keď sú stlačené dva klávesy

en: Ring system bell when modifier keys are used
sk: Použiť systémový zvonček vždy keď je stlačený modifikačný kláves

[ctx: @label]
en: Shake cursor to find it:
sk: Zatriasť kurzorom na jeho nájdenie:

[ctx: @option check, Enable shake cursor effect]
en: Enable
sk: Povoliť

[ctx: @label Cursor magnification level]
en: Magnification:
sk: Zväčšenie:

[ctx: @label Normal cursor size]
en: Normal
sk: Normálne

[ctx: @label Large cursor size]
en: Large
sk: Veľké
