kcmcomponentchooser - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Other…
sk: Iný...

en: Select default archive manager
sk: Vybrať predvoleného správcu archívov

en: Select default browser
sk: Vybrať predvolený webový prehliadač

en: Select default e-mail client
sk: Vybrať predvolený poštového klienta

en: Select default file manager
sk: Vybrať predvoleného správcu súborov

en: Select default map
sk: Vybrať predvolenú mapu

en: Select default image viewer
sk: Vybrať predvolený prehliadač obrázkov

en: Select default music player
sk: Vybrať predvolený hudobný prehrávač

en: Select default PDF viewer
sk: Vybrať predvolený prehliadač PDF

en: Select default dialer application
sk: Vybrať predvolenú aplikáciu na vytáčanie:

en: Select default terminal emulator
sk: Vyberte predvolený emulátor terminálu

en: Select default text editor
sk: Vybrať predvolený textový editor

en: Select default video player
sk: Vybrať predvolený prehrávač videa

en: Details
sk: Podrobnosti

en: This application can also open these file types:
sk: Táto aplikácia dokáže otvoriť aj tieto typy súborov:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 (Currently opens in %2)
sk: %1 (v súčasnosti sa otvára v %2)

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Open All in %1
sk: Otvoriť všetky v %1

en: This application does not advertise support for the following file types, but may be able to open them anyway:
sk: Táto aplikácia neinzeruje podporu týchto typov súborov, ale aj tak ich môže byť schopná otvoriť:

[ctx: @action:button]
en: Force All to Open in %1
sk: Vynútiť otvorenie všetkých v %1

en: Configure Manually…
sk: Nastaviť ručne...

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
sk: Zdá sa, že '%1' nepodporuje nasledujúce typy MIME priradené k tomuto druhu aplikácie: %2typ MIME

[ctx: @info:status]
en: This application may not be able to open all file types.
sk: Táto aplikácia nemusí byť schopná otvoriť všetky typy súborov.

[ctx: @action:button]
en: View Details
sk: Zobraziť podrobnosti

en: Web browser:
sk: Webový prehliadač:

en: Email client:
sk: Emailový klient:

[ctx: Default phone app]
en: Phone Numbers:
sk: Telefónne čísla:

[ctx: Multimedia related application’s category’s name]
en: Multimedia
sk: Multimédiá

en: Image viewer:
sk: Prehliadač obrázkov:

en: Music player:
sk: Hudobný prehrávač:

en: Video player:
sk: Prehrávač videa:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
sk: Dokumenty

en: Text editor:
sk: Textový editor:

en: PDF viewer:
sk: Prehliadač PDF:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
sk: Nástroje

en: File manager:
sk: Správca súborov:

en: Terminal emulator:
sk: Emulátor terminálu:

en: Archive manager:
sk: Správca archívov:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
sk: Mapa:
