kcm_solid_actions - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Editing Action '%1'
sk: Úprava akcie '%1'

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
sk: Zdá sa, že názov akcie, príkaz, ikona alebo podmienka nie sú platné.
    Preto nebudú aplikované zmeny.

en: Invalid action
sk: Neplatná akcia

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
sk: Upraviť parameter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
sk: Typ parametra:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
sk: Zhoda vo vlastnosti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
sk: Logický súčin (AND)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
sk: Logický súčet (OR)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
sk: Zhoda v rozhraní zariadenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
sk: Typ zariadenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
sk: Názov hodnoty:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
sk: Rovná sa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
sk: Obsahuje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
sk: Obnoviť parameter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
sk: Uložiť zmeny parametrov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
sk: Ikona akcie, kliknite pre zmenu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
sk: Názov akcie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
sk: Príkaz:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
sk: Príkaz, ktorý spustí akciu
    Toto môže zahrňovať akékoľvek alebo všetky zastupiteľné znaky:
    
    %f: Prípojný bod zariadenia - len pre typy úložného zariadenia
    %d: Cesta k uzlu zariadenia - len blokové zariadenia
    %i: Identifikátor zariadenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
sk: Zariadenia musia odpovedať nasledujúcim parametrom pre túto akciu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
sk: Názov akcie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
sk: Zadajte názov novej akcie

en: Solid Action Desktop File Generator
sk: Generátor súborov plochy pre akcie Solid

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
sk: Nástroj na automatické generovanie súborov plochy zo Solid tried DeviceInterface pre preklad

en: Maintainer
sk: Správca

en: The device must be of the type %1
sk: Zariadenie musí byť typu %1

en: Any of the contained properties must match
sk: Akákoľvek z obsiahnutých vlastnosti musí odpovedať

en: All of the contained properties must match
sk: Všetky obsiahnuté vlastnosti musia odpovedať

en: The device property %1 must equal %2
sk: Vlastnosť zariadenia %1 sa musí rovnať %2

en: The device property %1 must contain %2
sk: Vlastnosť zariadenia %1 musí obsahovať %2

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
sk: Zdá sa, že predikát pre túto akciu nie je platný.

en: Error Parsing Device Conditions
sk: Chyba pri analýze podmienok zariadenia

en: No Action Selected
sk: Nie je vybraná žiadna akcia

en: Cannot be deleted
sk: Nedá sa odstrániť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
sk: Odstrániť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit…
sk: Upraviť...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add…
sk: Pridať...
