kcmkded - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Failed to stop service: %1
sk: Nepodarilo sa zastaviť službu: %1

en: Failed to start service: %1
sk: Nepodarilo sa spustiť službu: %1

en: Failed to stop service.
sk: Nepodarilo sa zastaviť službu.

en: Failed to start service.
sk: Nepodarilo sa spustiť službu.

en: Failed to notify KDE Service Manager (kded6) of saved changed: %1
sk: Nepodarilo sa oznámiť KDE Service Manager (kded6) uložené zmeny: %1

[ctx: @info]
en: If you're disabling something here to work around an issue, please <link url='%1'>submit a bug report about it as well.</link>
sk: Ak tu niečo zakážete, aby ste obišli nejaký problém, prosím <link url='%1'>odošlite o tom aj hlásenie o chybe.</link>

en: The background services manager (kded6) is currently not running. Make sure it is installed correctly.
sk: Správca služieb na pozadí (kded6) momentálne nie je spustený. Skontrolujte, či je správne nainštalovaný.

en: Some services disable themselves again when manually started if they are not useful in the current environment.
sk: Niektoré služby sa pri manuálnom spustení znova vypnú, ak nie sú užitočné v súčasnom prostredí.

en: Some services were automatically started/stopped when the background services manager (kded6) was restarted to apply your changes.
sk: Niektoré služby sa automaticky spustili/zastavili pri reštarte správcu služieb na pozadí (kded6), aby sa zmeny použili.

en: All Services
sk: Všetky služby

[ctx: List running services]
en: Running
sk: Beží

[ctx: List not running services]
en: Not Running
sk: Nebeží

en: Startup Services
sk: Služby pri spustení

en: Load-on-Demand Services
sk: Služby načítané na požiadanie

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Disable automatically loading %1 on startup
sk: Zakázať automatické načítanie %1 pri spustení

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Enable automatically loading %1 on startup
sk: Povoliť automatické načítanie %1 pri spustení

en: Toggle automatically loading this service on startup
sk: Prepnúť automatické načítanie tejto služby pri spustení

en: Not running
sk: Nebeží

en: Running
sk: Beží

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Stop %1
sk: Zastaviť %1

[ctx: @action:button %1 service name]
en: Start %1
sk: Spustiť %1

en: Stop Service
sk: Zastaviť službu

en: Start Service
sk: Spustiť službu
