plasmaactivitymanager - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
sk: Použité pred nejakým časom

en: Used more than a year ago
sk: Použité pred viac ako rokom

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
sk[0]: Použité pred mesiacom
sk[1]: Použité pred %1 mesiacmi
sk[2]: Použité pred %1 mesiacmi

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
sk[0]: Použite včera
sk[1]: Použité pred %1 dňami
sk[2]: Použité pred %1 dňami

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
sk[0]: Použité pred hodinou
sk[1]: Použité pred %1 hodinami
sk[2]: Použité pred %1 hodinami

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
sk[0]: Použité pred minútou
sk[1]: Použité pred %1 minútami
sk[2]: Použité pred %1 minútami

en: Used a moment ago
sk: Použité pred chvíľou

en: Walk through activities
sk: Prechádzať cez aktivity

en: Walk through activities (Reverse)
sk: Prechádzať cez aktivity (spätne)
