kcm_activities - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Activity Manager
sk: Správca aktivít

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings for %1
sk: Nastavenia aktivity pre %1

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
sk: Vytvoriť novú aktivitu

[ctx: @action:button as in, 'save changes']
en: Save
sk: Uložiť

[ctx: @label:chooser]
en: Icon:
sk: Ikona:

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
sk: Názov:

[ctx: @label:textbox]
en: Description:
sk: Popis:

[ctx: @title:group for checkbox group]
en: While on this activity, allow:
sk: Počas tejto aktivity povoliť:

[ctx: @option:check While on activity, allow]
en: Tracking file and app use
sk: Sledovanie používania súborov a aplikácií

[ctx: @option:check While on activity, allow]
en: Automatically turning off the screen
sk: Automatické vypnutie obrazovky

[ctx: @option:check While on activity, allow]
en: Automatically shutting down or sleeping
sk: Automatické vypnutie alebo uspanie

[ctx: @label prefix for keyboard shortcut input button]
en: Shortcut for switching:
sk: Skratka na prepínanie:

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
sk: Vymazať aktivitu %1

[ctx: @action:button Create new Activity]
en: Create New…
sk: Vytvoriť novú...

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
sk: Vymazať aktivitu

[ctx: %1 is an activity name]
en: Do you want to delete activity '%1'?
sk: Naozaj chcete vymazať  aktivitu '%1'?

[ctx: @action:button in dialog confirms deletion]
en: Delete Activity
sk: Vymazať aktivitu
