kcmkonq - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Desktop
sl: Namizje

en: Documents
sl: Dokumenti

en: Downloads
sl: Prejemi

en: Music
sl: Glasba

en: Pictures
sl: Slike

en: Videos
sl: Videi

en: Public
sl: Javno

en: Templates
sl: Predloge

en: <h1>Paths</h1>
    This module allows you to choose where in the filesystem the files on your desktop should be stored.
    Use the "Whats This?" (Shift+F1) to get help on specific options.
sl: <h1>Poti</h1>
    Ta modul vam omogoča izbrati, kje v vašem datotečnem sistemu so shranjene datoteke na vašem namizju.
    Uporabite »Kaj je to?« (Shift+F1) za pomoč pri posameznih možnostih.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Desktop path:
sl: Pot do namizja:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_desktopLocation)
en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
sl: V tej mapi so vse datoteke, ki jih vidite na namizju. Če želite, lahko spremenite njeno mesto in tja se bo samodejno prestavila tudi vsebina.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Documents path:
sl: Pot do dokumentov:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_documentsLocation)
en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
sl: To bo privzeta mapa za nalaganje in shranjevanje dokumentov.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloads path:
sl: Pot do prejemov:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_downloadsLocation)
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
sl: To bo privzeta mapa za shranjevanje prejetih datotek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Videos path:
sl: Pot do videov:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_videosLocation)
en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
sl: To bo privzeta mapa za nalaganje in shranjevanje filmov.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Pictures path:
sl: Pot do slik:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_picturesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
sl: To bo privzeta mapa za nalaganje in shranjevanje slik.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Music path:
sl: Pot do glasbe:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_musicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
sl: To bo privzeta mapa za nalaganje in shranjevanje glasbe.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Public path:
sl: Javna pot:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_publicLocation)
en: This folder will be used by default to load or save public shares from or to.
sl: To bo privzeta mapa za nalaganje in shranjevanje javnih deljenih datotek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Templates path:
sl: Pot do predlog:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, kcfg_templatesLocation)
en: This folder will be used by default to load or save templates from or to.
sl: To bo privzeta mapa za nalaganje in shranjevanje predlog.
