plasma-desktop - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Position on screen:
sl: Pozicija na zaslonu:

en: Top
sl: Vrh

en: Activation:
sl: Aktiviranje:

[ctx: @option:check]
en: Activate when pressing any key on the desktop
sl: Aktiviraj ob pritisku katerekoli tipke na namizju

en: History:
sl: Zgodovina:

[ctx: @option:check]
en: Remember past searches
sl: Zapomni si pretekla iskanja

[ctx: @option:check]
en: Retain last search when re-opening
sl: Ohrani zadnje iskanje ob ponovnem odprtju

[ctx: @option:check]
en: Activity-aware (last search and history)
sl: Zavedajoč se aktivnosti (zadnje iskanje in zgodovina)

en: Clear History
sl: Počisti zgodovino

[ctx: @action:button %1 activity name]
en: Clear History for Activity "%1"
sl: Počisti zgodovino za aktivnost "%1"

en: Clear History…
sl: Počisti zgodovino…

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for all activities]
en: For all activities
sl: Za vse aktivnosti

[ctx: @item:inmenu delete krunner history for this activity]
en: For activity "%1"
sl: Za aktivnosti "%1"

[ctx: @label]
en: Plugins:
sl: Vtičniki:

[ctx: @action:button]
en: Configure Enabled Search Plugins…
sl: Konfiguriraj omogočene vtičnike iskanja…
