plasma-desktop - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Primary (default)
sl: Primarni (privzeto)

en: Portrait
sl: Portret

en: Landscape
sl: Pokrajina

en: Inverted Portrait
sl: Obrnjen portret

en: Inverted Landscape
sl: Obrnjena pokrajina

en: Follow the active screen
sl: Sledi aktivnemu zaslonu

en: Fit to Output
sl: Prilagodi izhodu

en: Fit Output in tablet
sl: Prilagodi izhodu v tablici

en: Custom size
sl: Velikost po meri

en: No drawing tablets found.
sl: Ni najdenih tablic za risanje.

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
sl: Naprava:

en: Target display:
sl: Ciljni zaslon:

en: Orientation:
sl: Orientacija:

en: Left-handed mode:
sl: Način za levičarje:

en: Area:
sl: Površina:

en: Resize the tablet area
sl: Spremeni velikost površine tablice

[ctx: @option:check]
en: Lock aspect ratio
sl: Zakleni razmerje stranic

en: Tool Button 1
sl: Orodni gumb 1

en: Tool Button 2
sl: Orodni gumb 2

en: Tool Button 3
sl: Orodni gumb 3

[ctx: @label:listbox The pad we are configuring]
en: Pad:
sl: Podloga:

en: None
sl: Noben

en: Button %1:
sl: Gumb %1:
