knetattach - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sl: Vnesite ime za ta <i>WebFolder</i> kot tudi naslov strežnika, vrata in pot uporabljene mape in pritisnite gumb <b>Shrani in poveži</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sl: Vnesite ime za to <i>povezavo Secure shell</i> kot tudi naslov strežnika, vrata in pot uporabljene mape in pritisnite gumb <b>Shrani in poveži</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sl: Vnesite ime za to <i>povezavo FTP</i> kot tudi naslov strežnika, vrata in pot uporabljene mape in pritisnite gumb <b>Shrani in poveži</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
sl: Vnesite ime za ta <i>omrežni pogon Microsoft Windows</i> kot tudi naslov strežnika, vrata in pot uporabljene mape in pritisnite gumb <b>Shrani in poveži</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
sl: Ni se mogoče povezati na strežnik. Preverite vaše nastavitve in poskusite znova.

en: Save && C&onnect
sl: Shrani in p&oveži

en: C&onnect
sl: P&oveži

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
sl: Čarovnik za omrežne mape

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
sl: Dodaj omrežno mapo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
sl: Izberite vrsto omrežne mape, na katero se želite povezati in kliknite gumb Naprej.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
sl: Ne&davna povezava:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
sl: Omrežni pogon &Microsoft® Windows®

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
sl: Podrobnosti o omrežni mapi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
sl: &Ime:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
sl: &Uporabnik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
sl: St&režnik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
sl: &Vrata:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
sl: &Protokol:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
sl: &Mapa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
sl: Kodiranje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
sl: Us&tvari ikono za to oddaljeno mapo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
sl: &Uporabi šifriranje

en: KDE Network Wizard
sl: Čarovnik KDE za omrežja

en: (c) 2004 George Staikos
sl: © 2004 George Staikos

en: Primary author and maintainer
sl: Glavni avtor in vzdrževalec
