plasma_applet_showdesktop - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Minimize All Applet Active Indicator
sl: Strni vse aktivne indikatorje aplikacij

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Restore Windows
sl: Obnovi okna

[ctx: @action:button shown as tooltip and @action:inmenu]
en: Minimize All Windows
sl: Skrči vsa okna

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Restores the previously minimized windows
sl: Obnovi prej skrčena okna

[ctx: @info:tooltip shown as subtitle]
en: Shows the Desktop by minimizing all windows
sl: Prikaži namizje s skrčenjem vseh oken

[ctx: @action:button]
en: Peek at Desktop
sl: Pokukaj na namizje

[ctx: @action:button]
en: Stop Peeking at Desktop
sl: Prenehaj kukati na namizje

[ctx: @info:tooltip]
en: Moves windows back to their original positions
sl: Premakni okna nazaj na izvirne pozicije

[ctx: @info:tooltip]
en: Temporarily shows the desktop by moving windows away
sl: Začasno prikaži namizje s pomikom oken proč
