plasma-desktop - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Configure…
sl: Nastavi…

en: Show Alternatives…
sl: Pokaži alternative…

en: Spacer width
sl: Širina distančnika

[ctx: @option:check Whether to allow a spacer widget to fill available space]
en: Flexible size
sl: Prilagodljiva velikost

en: Open Panel configuration ui
sl: Odpri uporabniški vmesnik za konfiguracijo plošče

en: Add Widgets…
sl: Dodaj gradnike…
