plasma-desktop - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
sl: Samodejno

en: No touchscreens found
sl: Ni zaznanih zaslonov na dotik

en: Connect an external touchscreen
sl: Priklopi zunanji zaslon na dotik

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
sl: Naprava:

en: Enabled:
sl: Omogočeno:

en: Target display:
sl: Ciljni zaslon:
