kcmkclock - en to sl translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
sl: Datum in čas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setDateTimeAuto)
en: Set date and time &automatically
sl: Čas in datum nastavi s&amodejno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeServerLabel)
en: &Time server:
sl: Časovni s&trežnik:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
sl: Tu lahko spremenite sistemsko nastavitev dneva v mesecu, meseca in leta.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
sl: Časovni pas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
sl: Za spremembo krajevnega časovnega pasu s spodnjega seznama izberite ustrezno območje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
sl: Trenutni krajevni časovni pas:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, tzonesearch)
en: Search…
sl: Poišči…

en: No NTP utility has been found. Install 'ntpdate' or 'rdate' command to enable automatic updating of date and time.
sl: Pripomočka NTP ni bilo mogoče najti. Za samodejno posodabljanje datuma in časa je potrebno namestiti program 'ntpdate' ali pa 'rdate'.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
sl: Tu lahko spremenite sistemski čas. Kliknite na polje za ure, minute ali sekunde in spremenite ustrezne vrednosti s pomočjo gumbov gor in dol ali z vpisom nove vrednosti.

[ctx: %1 is name of time zone]
en: Current local time zone: %1
sl: Trenutni krajevni časovni pas: %1

[ctx: %1 is name of time zone, %2 is its abbreviation]
en: Current local time zone: %1 (%2)
sl: Trenutni krajevni časovni pas: %1 (%2)

en: Public Time Server (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org
sl: Javni časovni strežnik (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org

en: Unable to contact time server: %1.
sl: Ni se bilo mogoče povezati s časovnim strežnikom: %1.

en: Can not set date.
sl: Ni mogoče nastaviti datuma.

en: Error setting new time zone.
sl: Napaka med nastavljanjem novega časovnega pasu.

en: Time zone Error
sl: Napaka časovnega pasu

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
sl: <h1>Datum in čas</h1>Ta nastavitveni modul lahko uporabite za nastavljanje sistemskega datuma in časa. Ker spremembe niso omejene le na trenutnega uporabnika, temveč na celoten sistem, jih lahko spremenite le, kadar Sistemske nastavitve poženete kot skrbnik. Če nimate skrbniškega gesla, vendar ste mnenja, da bi bilo potrebno popraviti sistemski čas, stopite v stik s skrbnikom vašega sistema.

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
sl: Območje

[ctx: Time zone]
en: Region
sl: Regija

en: Comment
sl: Komentar

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
sl: Ni bilo mogoče overiti/izvesti dejanja: %1, %2

en: Unable to change NTP settings
sl: Ni bilo mogoče spremeniti nastavitev NTP

en: Unable to set current time
sl: Ni bilo mogoče nastaviti trenutnega časa

en: Unable to set timezone
sl: Ni bilo mogoče nastaviti časovnega pasu
