plasma-desktop - en to sl translation catalogue (80 entries)

[ctx: @title:group Launch app]
en: Launch
sl: Zaženi

[ctx: @item:intable]
en: Window Management
sl: Upravljanje oken

[ctx: @item:intable]
en: Plasma Workspace
sl: Delovni prosto Plasma

[ctx: %1 is the name of the component, %2 is the action for which saving failed]
en: Error while saving shortcut %1: %2
sl: Napaka pri shranjevanju bližnjice %1: %2

[ctx: %1 is the name of an application]
en: Error while adding %1, it seems it has no actions.
sl: Napaka pri dodajanju %1, kot kaže nima nobene dejavnosti.

en: Error while communicating with the global shortcuts service
sl: Napaka pri komunikacij z globalno storitvijo bližnjic

en: Failed to communicate with global shortcuts daemon
sl: Neuspela komunikacija z demonom globalnih bližnjic

[ctx: @info %2 is the name of a category inside the 'Common Actions' section]
en: Shortcut <shortcut>%1</shortcut> is already assigned to the common %2 action <interface>%3</interface>.<nl/><nl/>Re-assign it to %4?
sl: Bližnjica <shortcut>%1</shortcut> je že dodeljena običajnemu dejanju %2 <interface>%3</interface>.<nl/><nl/>Naj jo znova dodelim %4?

[ctx: @info]
en: Shortcut <shortcut>%1</shortcut> is already assigned to action <interface>%2</interface> of <application>%3</application>.<nl/><nl/>Reassign it to action <interface>%4</interface> of <application>%5</application>?
sl: Bližnjica <shortcut>%1</shortcut> je že dodeljena dejanju <interface>%2</interface> od <application>%3</application>.<nl/><nl/>Naj jo znova dodelim dejanju <interface> %4</interface> od <application>%5</application>?

[ctx: @title:window]
en: Resolve Shortcut Conflict
sl: Razreši spor bližnjic

[ctx: @action:button]
en: Reassign
sl: Ponovno dodeli

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Navigation
sl: Krmarjenje

en: View
sl: Pogled

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: Applications
sl: Programi

en: Commands
sl: Ukazi

en: System Services
sl: Sistemske storitve

en: Common Actions
sl: Skupne dejavnosti

[ctx: @action:button Import shortcut scheme]
en: Import…
sl: Uvozi…

[ctx: @action:button accessible]
en: Import shortcut scheme
sl: Uvozi shemo bližnjice

[ctx: @action:button]
en: Cancel Export
sl: Prekliči izvoz

[ctx: @action:button Export shortcut scheme]
en: Export…
sl: Izvozi…

[ctx: @action:button accessible]
en: Export shortcut scheme
sl: Izvozi shemo bližnjice

[ctx: @action:button Add new shortcut]
en: Add New
sl: Dodaj novo

[ctx: @action:menu End of the sentence 'Add New Application…']
en: Application…
sl: Aplikacija…

[ctx: @action:menu accessible]
en: Add new application
sl: Dodaj novo aplikacijo

[ctx: @action:menu End of the sentence 'Add New Command or Script…']
en: Command or Script…
sl: Ukaz ali skript…

[ctx: @action:menu accessible]
en: Add new command or script
sl: Dodaj nov ukaz ali skript

en: Cannot export scheme while there are unsaved changes
sl: Sheme ni mogoče izvoziti, kadar obstajajo neshranjene spremembe

en: Select the components below that should be included in the exported scheme
sl: Izberite komponente spodaj, ki naj bodo vključene v izvoženo shemo

[ctx: @action:button Export shortcut scheme]
en: Export
sl: Izvozi

[ctx: @option:check accessible export shortcuts %1 is application/group name]
en: Export %1
sl: Izvozi %1

[ctx: @action:button accessible %1 is the name of a custom command]
en: Edit command for %1
sl: Uredi ukaz za %1

[ctx: @info:tooltip %1 is the text of a custom command]
en: Edit command for %1
sl: Uredi ukaz za %1

[ctx: @action:button accessible %1 is the name of a shortcut category]
en: Remove all shortcuts for %1
sl: Odstrani vse bližnjice za %1

[ctx: @info:tooltip %1 is the text of a shortcut category]
en: Remove all shortcuts for %1
sl: Odstrani vse bližnjice za %1

[ctx: @action:button accessible]
en: Undo deletion
sl: Razveljavi brisanje

[ctx: @info:tooltip]
en: Undo deletion
sl: Razveljavi brisanje

en: No items matched the search terms
sl: Ni postavk, ki bi ustrezale kriteriju iskanja

en: Select an item from the list to view its shortcuts here
sl: Izberite predmet s seznama, da si ogledate njegove bližnjice

en: Export Shortcut Scheme
sl: Izvozi shemo bližnjic

en: Import Shortcut Scheme
sl: Uvozi shemo bližnjic

[ctx: Template for file dialog]
en: Shortcut Scheme (*.kksrc)
sl: Shema bližnjic (*.kksrc)

en: Edit Command
sl: Uredi ukaz

en: Add Command
sl: Dodaj ukaz

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

[ctx: @action:button accessible]
en: Save command
sl: Shrani ukaz

[ctx: @action:button accessible]
en: Add command
sl: Dodaj ukaz

en: Enter a command or choose a script file:
sl: Vnesi ukaz ali izberi datoteko s skriptom:

[ctx: @label:textbox A shell command]
en: Command:
sl: Ukaz:

[ctx: @label:textbox accessible]
en: Command
sl: Ukaz

[ctx: @action:button]
en: Choose…
sl: Izberi…

[ctx: @action:button accessible]
en: Choose script file
sl: Izberi datoteko s skriptom

[ctx: @label:textfield Human-readable name given to a shell command]
en: Name:
sl: Ime:

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter name here
sl: Vnesite ime tukaj

[ctx: @title:window]
en: Choose Script File
sl: Izberi datoteko s skriptom

[ctx: Filename filters for file dialog. Do not translate any of the filename extensions]
en: Script files (.sh, .bash, .zsh, etc.) (*.*sh)
sl: Datoteke skriptov (.sh, .bash, .zsh, etc.) (*.*sh)

en: Select the scheme to import:
sl: Izberi shemo za uvoz:

en: Custom Scheme
sl: Shema po meri

en: Select File…
sl: Izberi datoteko…

en: Import
sl: Uvoz

[ctx: @action:button accessible]
en: Select shortcut scheme file
sl: Izberi datoteko sheme bližnjice

[ctx: @action:button accessible]
en: Add shortcut scheme
sl: Dodaj shemo bližnjice

en: Editing shortcut: %1
sl: Urejanje bližnjice: %1

en: No active shortcuts
sl: Ni aktivnih bližnjic

[ctx: %1 decides if singular or plural will be used]
en: Default shortcut | Default shortcuts
sl[0]: Privzete bližnjica
sl[1]: Privzeti bližnjici
sl[2]: Privzete bližnjice
sl[3]: Privzete bližnjice

en: No default shortcuts
sl: Ni privzetih bližnjic

en: Default shortcut %1 is enabled.
sl: Privzeta bližnjica %1 je omogočena.

en: Default shortcut %1 is disabled.
sl: Privzeta bližnjica %1 je onemogočena.

en: Custom shortcuts
sl: Bližnjice po meri

[ctx: @action:button accessible]
en: Delete shortcut
sl: Izbriši bližnjico

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete this shortcut
sl: Izbriši to bližnjico

[ctx: @action:button Add custom shortcut]
en: Add…
sl: Dodaj…

[ctx: @action:button accessible]
en: Add custom shortcut
sl: Dodaj bližnjico po meri

[ctx: @action:button accessible]
en: Cancel capturing shortcut
sl: Prekliči zajem bližnjice

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel capturing of new shortcut
sl: Prekliči zajem nove bližnjice
