kcmkonq - en to sl translation catalogue (19 entries)

[ctx: @label:textbox]
en: Desktop folder:
sl: Mapa namizja:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder contains all the files you see on your desktop.
sl: Ta mapa vsebuje vse datoteke, ki jih vidite na namizju.

[ctx: @label:textbox]
en: Documents folder:
sl: Mapa dokumentov:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save documents.
sl: Ta mapa bo privzeto uporabljena za odpiranje in shranjevanje dokumentov.

[ctx: @label:textbox]
en: Downloads folder:
sl: Mapa prejemov:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
sl: Ta mapa bo privzeto uporabljena za shranjevanje prejetih predmetov.

[ctx: @label:textbox]
en: Videos folder:
sl: Mapa videov:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save video files.
sl: Ta mapa bo privzeto uporabljena za odpiranje in shranjevanje video datotek.

[ctx: @label:textbox]
en: Pictures folder:
sl: Mapa slik:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save image files.
sl: Ta mapa bo privzeto uporabljena za odpiranje in shranjevanje slikovnih datotek.

[ctx: @label:textbox]
en: Music folder:
sl: Mapa glasbe:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save music files.
sl: Ta mapa bo privzeto uporabljena za odpiranje in shranjevanje glasbenih datotek.

[ctx: @label:textbox]
en: Public folder:
sl: Javna mapa:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default for publicly-shared files when network sharing is enabled.
sl: Ta mapa bo privzeto uporabljena za datoteke v javni skupni rabi, kadar je omogočena skupna raba omrežja.

[ctx: @label:textbox]
en: Templates folder:
sl: Mapa predlog:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save file templates.
sl: Ta mapa bo privzeto uporabljena za odpiranje in shranjevanje predlog datotek.

[ctx: @label:textbox]
en: Projects folder:
sl: Mapa projektov:

[ctx: @info:tooltip and accessible description]
en: This folder will be used by default to open or save projects.
sl: Ta mapa bo privzeto uporabljena za odpiranje ali shranjevanje projektov.

[ctx: @action:button]
en: Choose new location
sl: Izberite novo lokacijo
