plasma_applet_pager - en to sl translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title:group for configuration dialog page]
en: General
sl: Splošno

[ctx: @title:group prefix for checkbox group]
en: General:
sl: Splošno:

[ctx: @option:check]
en: Show window outlines
sl: Prikaži obrise okna

[ctx: @option:check]
en: Show application icons on window outlines
sl: Prikaži ikone aplikacij na obrisih oken

[ctx: @option:check]
en: Show only current screen
sl: Prikaži samo trenutni zaslon

[ctx: @option:check]
en: Navigation wraps around
sl: Krmarjenje je ovito okoli

[ctx: @title:listbox]
en: Layout:
sl: Postavitev:

[ctx: @item:inlistbox The pager layout]
en: Default
sl: Privzeto

[ctx: @item:inlistbox The pager layout]
en: Horizontal
sl: Vodoravno

[ctx: @item:inlistbox The pager layout]
en: Vertical
sl: Navpično

[ctx: @title:group prefix for radiobutton group]
en: Text display:
sl: Prikaz besedila:

[ctx: @option:radio text display]
en: No text
sl: Brez besedila

[ctx: @option:radio text display]
en: Activity number
sl: Številka dejavnosti

[ctx: @option:radio text display]
en: Desktop number
sl: Številka namizja

[ctx: @option:radio text display]
en: Activity name
sl: Ime dejavnosti

[ctx: @option:radio text display]
en: Desktop name
sl: Ime namizja

[ctx: @label Start of the sentence 'Selecting current activity does nothing/shows the desktop']
en: Selecting current Activity:
sl: Izbiranje trenutne dejavnosti:

[ctx: @label Start of the sentence 'Selecting current virtual desktop does nothing/shows the desktop']
en: Selecting current virtual desktop:
sl: Izbiranje trenutnega navideznega namizja:

[ctx: option:check completes the sentence 'Selecting current activity/virtual desktop does nothing']
en: Does nothing
sl: Ne naredi nič

[ctx: option:check completes the sentence 'Selecting current activity/virtual desktop shows the desktop']
en: Shows the desktop
sl: Pokaži namizje

[ctx: @info:tooltip overflow label]
en: …and %1 other window | …and %1 other windows
sl[0]: …in %1 drugo okno
sl[1]: …in %1 druga okna
sl[2]: …in %1 druga okna
sl[3]: …in %1 druga okna

[ctx: @info:tooltip start of list]
en: %1 Window: | %1 Windows:
sl[0]: %1 okno:
sl[1]: %1 okni:
sl[2]: %1 okna:
sl[3]: %1 okna:

[ctx: @info:tooltip]
en: %1 Minimized Window: | %1 Minimized Windows:
sl[0]: %1 skrčeno okno:
sl[1]: %1 skrčeni okni:
sl[2]: %1 skrčena okna:
sl[3]: %1 skrčenih oken:

[ctx: @info:whatsthis Accessible name for pager section]
en: Desktop %1
sl: Namizje %1

[ctx: @info:tooltip %1 is the name of a virtual desktop or an activity]
en: Switch to %1
sl: Preklopi na %1

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Show Activity Manager
sl: Prikaži upravljalnik dejavnosti

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Add Virtual Desktop
sl: Dodaj navidezno namizje

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Remove Virtual Desktop
sl: Odstrani navidezno namizje

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: &Configure Activities…
sl: Konfiguriraj dejavnosti…

[ctx: @action:inmenu widget context menu]
en: Configure Virtual Desktops…
sl: KOnfiguriraj navidezna namizja…
