plasmaactivitymanager - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
sr: коришћено пре неког времена

en: Used more than a year ago
sr: коришћено пре више од године

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
sr[0]: коришћено пре %1 месец
sr[1]: коришћено пре %1 месеца
sr[2]: коришћено пре %1 месеци
sr[3]: коришћено месец раније

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
sr[0]: коришћено пре %1 дан
sr[1]: коришћено пре %1 дана
sr[2]: коришћено пре %1 дана
sr[3]: коришћено дан раније

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
sr[0]: коришћено пре %1 сат
sr[1]: коришћено пре %1 сата
sr[2]: коришћено пре %1 сати
sr[3]: коришћено сат раније

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
sr[0]: коришћено пре %1 минут
sr[1]: коришћено пре %1 минута
sr[2]: коришћено пре %1 минута
sr[3]: коришћено минут раније

en: Used a moment ago
sr: само што је коришћено

en: Walk through activities
sr: Шетај кроз активности

en: Walk through activities (Reverse)
sr: Шетај кроз активности (обрнуто)
