kcm_solid_actions - en to sr@ijekavian translation catalogue (43 entries)

en: Editing Action '%1'
sr@ijekavian: Уређивање радње „%1“

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
sr@ijekavian: <p>Изгледа да име, наредба, иконица или услов радње нису добри.</p><p>Измјене зато неће бити примијењене.</p>

en: Invalid action
sr@ijekavian: Лоша радња

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
sr@ijekavian: Уређивање параметра

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
sr@ijekavian: Тип параметра:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
sr@ijekavian: поклапање својства

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
sr@ijekavian: конјункција садржаја

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
sr@ijekavian: дисјункција садржаја

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
sr@ijekavian: поклапање сучеља уређаја

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
sr@ijekavian: Тип уређаја:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
sr@ijekavian: Име вриједности:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
sr@ijekavian: једнако

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
sr@ijekavian: садржи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
sr@ijekavian: Ресетуј параметар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
sr@ijekavian: Сачувај измјене параметра

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
sr@ijekavian: Иконица радње, кликните да је измијените.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
sr@ijekavian: Име радње.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
sr@ijekavian: Наредба:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
sr@ijekavian: <p>Наредба која окида радњу. Може садржати сљедећа проширења (без разликовања величине слова):</p><ul><li><tt>%f</tt> — тачка монтирања уређаја (само за складишне уређаје)</li><li><tt>%d</tt> — путања до чвора уређаја (само за блоковске уређаје)</li><li><tt>%i</tt> — идентификатор уређаја</li></ul>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
sr@ijekavian: Уређаји морају поклопити сљедеће параметре за ову радњу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
sr@ijekavian: Име радње:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
sr@ijekavian: Унесите име за нову радњу.

en: Solid Action Desktop File Generator
sr@ijekavian: Солидов генератор .десктоп фајлова за радње|/|$[својства дат 'Солидовом генератору .десктоп фајлова за радње']

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
sr@ijekavian: Алатка за аутоматско стварање .десктоп фајлова из Солидових DeviceInterface класа, ради превођења.

en: (c) 2009, Ben Cooksley
sr@ijekavian: © 2009, Бен Куксли

en: Ben Cooksley
sr@ijekavian: Бен Куксли

en: Maintainer
sr@ijekavian: Одржавалац

en: The device must be of the type %1
sr@ijekavian: уређај мора бити типа %1

en: Any of the contained properties must match
sr@ijekavian: бар једно садржано својство мора се поклопити

en: All of the contained properties must match
sr@ijekavian: сва садржана својства морају се поклопити

en: The device property %1 must equal %2
sr@ijekavian: својство уређаја %1 мора бити једнако %2

en: The device property %1 must contain %2
sr@ijekavian: својство уређаја %1 мора садржати %2

en: Solid Device Actions Editor
sr@ijekavian: Уређивач Солидових радњи уређаја

en: Solid Device Actions Control Panel Module
sr@ijekavian: Модул контролног панела за Солидове радње уређаја

en: (c) 2009, 2014 Solid Device Actions team
sr@ijekavian: © 2009, 2014, тим Солидових радњи уређаја

en: Port to Plasma 5
sr@ijekavian: Пренос на Плазму 5

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
sr@ijekavian: Изгледа да је предикат за ову радњу лош.

en: Error Parsing Device Conditions
sr@ijekavian: Грешка при рашчлањивању услова уређаја

en: No Action Selected
sr@ijekavian: Нема изабране радње

en: Cannot be deleted
sr@ijekavian: Не може се обрисати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
sr@ijekavian: Уклони

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit...
sr@ijekavian: Уреди...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add...
sr@ijekavian: Додај...
