kcm_solid_actions - en to sr@latin translation catalogue (43 entries)

en: Editing Action '%1'
sr@latin: Uređivanje radnje „%1“

en: It appears that the action name, command, icon or condition are not valid.
    Therefore, changes will not be applied.
sr@latin: <p>Izgleda da ime, naredba, ikonica ili uslov radnje nisu dobri.</p><p>Izmene zato neće biti primenjene.</p>

en: Invalid action
sr@latin: Loša radnja

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GbParameter)
en: Edit Parameter
sr@latin: Uređivanje parametra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblParameterType)
en: Parameter type:
sr@latin: Tip parametra:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Property Match
sr@latin: poklapanje svojstva

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Conjunction
sr@latin: konjunkcija sadržaja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Content Disjunction
sr@latin: disjunkcija sadržaja

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbParameterType)
en: Device Interface Match
sr@latin: poklapanje sučelja uređaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblDeviceType)
en: Device type:
sr@latin: Tip uređaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblValueName)
en: Value name:
sr@latin: Ime vrednosti:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Equals
sr@latin: jednako

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, CbValueMatch)
en: Contains
sr@latin: sadrži

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterReset)
en: Reset Parameter
sr@latin: Resetuj parametar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbParameterSave)
en: Save Parameter Changes
sr@latin: Sačuvaj izmene parametra

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, IbActionIcon)
en: Action icon, click to change it
sr@latin: Ikonica radnje, kliknite da je izmenite.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionFriendlyName)
en: Action name
sr@latin: Ime radnje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlActionCommand)
en: Command:
sr@latin: Naredba:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, LeActionCommand)
en: Command that will trigger the action
    This can include any or all of the following case insensitive expands:
    
    %f: The mountpoint for the device - Storage Access devices only
    %d: Path to the device node - Block devices only
    %i: The identifier of the device
sr@latin: <p>Naredba koja okida radnju. Može sadržati sledeća proširenja (bez razlikovanja veličine slova):</p><ul><li><tt>%f</tt> — tačka montiranja uređaja (samo za skladišne uređaje)</li><li><tt>%d</tt> — putanja do čvora uređaja (samo za blokovske uređaje)</li><li><tt>%i</tt> — identifikator uređaja</li></ul>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TlPredicateTree)
en: Devices must match the following parameters for this action:
sr@latin: Uređaji moraju poklopiti sledeće parametre za ovu radnju:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LblActionName)
en: Action name:
sr@latin: Ime radnje:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, LeActionName)
en: Enter the name for your new action
sr@latin: Unesite ime za novu radnju.

en: Solid Action Desktop File Generator
sr@latin: Solidov generator .desktop fajlova za radnje|/|$[svojstva dat 'Solidovom generatoru .desktop fajlova za radnje']

en: Tool to automatically generate Desktop Files from Solid DeviceInterface classes for translation
sr@latin: Alatka za automatsko stvaranje .desktop fajlova iz Solidovih DeviceInterface klasa, radi prevođenja.

en: (c) 2009, Ben Cooksley
sr@latin: © 2009, Ben Kuksli

en: Ben Cooksley
sr@latin: Ben Kuksli

en: Maintainer
sr@latin: Održavalac

en: The device must be of the type %1
sr@latin: uređaj mora biti tipa %1

en: Any of the contained properties must match
sr@latin: bar jedno sadržano svojstvo mora se poklopiti

en: All of the contained properties must match
sr@latin: sva sadržana svojstva moraju se poklopiti

en: The device property %1 must equal %2
sr@latin: svojstvo uređaja %1 mora biti jednako %2

en: The device property %1 must contain %2
sr@latin: svojstvo uređaja %1 mora sadržati %2

en: Solid Device Actions Editor
sr@latin: Uređivač Solidovih radnji uređaja

en: Solid Device Actions Control Panel Module
sr@latin: Modul kontrolnog panela za Solidove radnje uređaja

en: (c) 2009, 2014 Solid Device Actions team
sr@latin: © 2009, 2014, tim Solidovih radnji uređaja

en: Port to Plasma 5
sr@latin: Prenos na Plasmu 5

en: It appears that the predicate for this action is not valid.
sr@latin: Izgleda da je predikat za ovu radnju loš.

en: Error Parsing Device Conditions
sr@latin: Greška pri raščlanjivanju uslova uređaja

en: No Action Selected
sr@latin: Nema izabrane radnje

en: Cannot be deleted
sr@latin: Ne može se obrisati

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbDeleteAction)
en: Remove
sr@latin: Ukloni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbEditAction)
en: Edit...
sr@latin: Uredi...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PbAddAction)
en: Add...
sr@latin: Dodaj...
