plasmaactivitymanager - en to sr@latin translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
sr@latin: korišćeno pre nekog vremena

en: Used more than a year ago
sr@latin: korišćeno pre više od godine

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
sr@latin[0]: korišćeno pre %1 mesec
sr@latin[1]: korišćeno pre %1 meseca
sr@latin[2]: korišćeno pre %1 meseci
sr@latin[3]: korišćeno mesec ranije

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
sr@latin[0]: korišćeno pre %1 dan
sr@latin[1]: korišćeno pre %1 dana
sr@latin[2]: korišćeno pre %1 dana
sr@latin[3]: korišćeno dan ranije

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
sr@latin[0]: korišćeno pre %1 sat
sr@latin[1]: korišćeno pre %1 sata
sr@latin[2]: korišćeno pre %1 sati
sr@latin[3]: korišćeno sat ranije

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
sr@latin[0]: korišćeno pre %1 minut
sr@latin[1]: korišćeno pre %1 minuta
sr@latin[2]: korišćeno pre %1 minuta
sr@latin[3]: korišćeno minut ranije

en: Used a moment ago
sr@latin: samo što je korišćeno

en: Walk through activities
sr@latin: Šetaj kroz aktivnosti

en: Walk through activities (Reverse)
sr@latin: Šetaj kroz aktivnosti (obrnuto)
