plasma-desktop - en to sv translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (keepHistoryFor), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: How many months keep the activity history
sv: Hur många månader att behålla aktivitetshistoriken

note: i18n: ectx: label, entry (whatToRemember), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: Which data to keep in activity history
sv: Vilken data som ska behållas i aktivitetshistoriken

note: i18n: ectx: label, entry (allowedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history to save
sv: Lista över program vars aktivitetshistorik ska sparas

note: i18n: ectx: label, entry (blockedApplications), group (Plugin-org.kde.ActivityManager.Resources.Scoring)
en: List of Applications whose activity history not to save
sv: Lista över program vars aktivitetshistorik inte ska sparas

[ctx: unlimited number of months]
en: Forever
sv: För alltid

en: Forget the last hour
sv: Glöm senaste timmen

en: Forget the last two hours
sv: Glöm senaste två timmarna

en: Forget a day
sv: Glöm en dag

en: Forget everything
sv: Glöm allt

[ctx: unit of time. months to keep the history]
en:  month |  months
sv[0]:  månad
sv[1]:  månader

[ctx: for in 'keep history for 5 months']
en: For
sv: i

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, messageWidget)
en: Cleared the activity history.
sv: Rensa aktivitetshistoriken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelKeepHistory)
en: Keep history:
sv: Behåll historik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonClearRecentHistory)
en: Clear History
sv: Rensa historik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRememberAllApplications)
en: For a&ll applications
sv: För a&lla program

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioDontRememberApplications)
en: &Do not remember
sv: &Kom inte ihåg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioRememberSpecificApplications)
en: O&nly for specific applications:
sv: &Bara för specifika program:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRememberDocuments)
en: Remember opened documents:
sv: Kom ihåg öppnade dokument:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_blockedByDefault)
en: Exclude applications not on the list
sv: Uteslut program som inte finns i listan
