plasma-desktop - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Keyboard Layout: %1
sv: Tangentbordslayout: %1

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Log In
sv: Logga in

en: Caps Lock is on
sv: Caps Lock aktiverad

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
sv: Viloläge

en: Restart
sv: Starta om

en: Shut Down
sv: Stäng av

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
sv: Annan…

en: Type in Username and Password
sv: Skriv in användarnamn och lösenord

en: List Users
sv: Lista användare

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
sv: Virtuellt tangentbord

en: Login Failed
sv: Inloggning misslyckades

en: Desktop Session: %1
sv: Skrivbordssession: %1
