plasma-desktop - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
sv: Automatisk

[ctx: @info:status placeholdermessage text]
en: No touchscreens found
sv: Inga pekskärmar hittades

[ctx: @info:usagetip placeholdermessage explanation]
en: Connect an external touchscreen
sv: Anslut en extern pekskärm

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
sv: Enhet:

[ctx: @option:check prefix touchscreen device is enabled]
en: Enabled:
sv: Aktiverad:

[ctx: @label:listbox this is a compound noun]
en: Target display:
sv: Målskärm:
