plasma-desktop - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: General
ta: பொது

en: Display style:
ta: காட்சி முறை:

[ctx: @info:placeholder Make this translation as short as possible]
en: No flag available
ta: கொடி இல்லை

en: Layouts:
ta: தளவமைப்புகள்:

en: Configure…
ta: அமை...
