plasma-desktop - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Automatic
ta: தானியக்கம்

[ctx: @info:status placeholdermessage text]
en: No touchscreens found
ta: தொடுதிரை ஏதுமில்லை

[ctx: @info:usagetip placeholdermessage explanation]
en: Connect an external touchscreen
ta: வெளியமை தொடுதிரையை இணைக்கவும்

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
ta: சாதனம்:

[ctx: @option:check prefix touchscreen device is enabled]
en: Enabled:
ta: இயக்கப்பட்டதா:

[ctx: @label:listbox this is a compound noun]
en: Target display:
ta: இலக்கு திரை:
