kaccess - en to tg translation catalogue (5 entries)

[ctx: Name for kaccess shortcuts category]
en: Accessibility
tg: Қобилияти дастрасӣ

en: Warning
tg: Огоҳӣ

en: Slow keys
tg: Тугмаҳои суст

en: Mouse keys
tg: Тугмаҳои муш

en: Author
tg: Муаллиф
