plasma-desktop - en to tg translation catalogue (13 entries)

en: Activities
tg: Фаъолиятҳо

[ctx: @title:window]
en: Delete Activity
tg: Нест кардани фаъолият

en: Are you sure you want to delete '%1'?
tg: Шумо мутмаин ҳастед, ки мехоҳед '%1'-ро нест кунед?

en: General
tg: Умумӣ

[ctx: @title:window]
en: Create a New Activity
tg: Эҷод кардани фаъолияти нав

[ctx: @title:window]
en: Activity Settings
tg: Танзимоти фаъолият

[ctx: @action:button]
en: Create
tg: Эҷод кардан

en: Icon:
tg: Нишона:

en: Name:
tg: Ном:

en: Description:
tg: Тавсиф:

en: Privacy:
tg: Махфият:

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure %1 activity
tg: Танзим кардани фаъолияти %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete %1 activity
tg: Нест кардани фаъолияти %1
