kcmkclock - en to tg translation catalogue (20 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
tg: Сана ва вақт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setDateTimeAuto)
en: Set date and time &automatically
tg: &Сана ва вақт ба таври худкор танзим карда шавад

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeServerLabel)
en: &Time server:
tg: &Хизматрасони вақт:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
tg: Минтақаи вақт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
tg: Барои иваз кардани минтақаи вақти маҳаллӣ, минтақаи худро аз рӯйхати зерин интихоб намоед.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
tg: Минтақаи вақти маҳаллии ҷорӣ:

[ctx: %1 is name of time zone]
en: Current local time zone: %1
tg: Минтақаи вақти маҳаллии ҷорӣ: %1

[ctx: %1 is name of time zone, %2 is its abbreviation]
en: Current local time zone: %1 (%2)
tg: Минтақаи вақти маҳаллии ҷорӣ: %1 (%2)

en: Public Time Server (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org
tg: Хизматрасони ҷамъиятии вақт (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org

en: Unable to contact time server: %1.
tg: Ба хизматрасони вақт пайваст шуда наметавонад: %1.

en: Error setting new time zone.
tg: Ҳангоми танзимкунии минтақаи вақти нав хато ба миён омад.

en: Time zone Error
tg: Хато дар минтақаи вақти

en: KDE Clock Control Module
tg: Модули идоракунии соати KDE

en: Original author
tg: Муаллифи аслӣ

en: Current Maintainer
tg: Муассиси ҷорӣ

en: Added NTP support
tg: Дастгирии NTP илова шуд

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
tg: Амали ҷорӣ тасдиқ/иҷро карда намешавад: %1, %2

en: Unable to change NTP settings
tg: Танзимоти NTP тағйир дода намешавад

en: Unable to set current time
tg: Вақти ҷорӣ танзим карда намешавад

en: Unable to set timezone
tg: Минтақаи вақт танзим карда намешавад
