kcmkeyboard - en to tg translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Label:
tg: Тамға:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, prevbutton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton)
en: Preview
tg: Пешнамоиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByDesktopRadioBtn)
en: &Desktop
tg: &Мизи корӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchByApplicationRadioBtn)
en: &Application
tg: &Барнома

[ctx: no shortcut defined]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkbGrpShortcutBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, xkb3rdLevelShortcutBtn)
en: None
tg: Ҳеҷ чиз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeLayoutBtn)
en: Remove
tg: Тоза кардан

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
tg: Номаълум

[ctx: no shortcuts defined]
en: None
tg: Ҳеҷ чиз

[ctx: layout map name]
en: Map
tg: Харита

en: Label
tg: Тамға

[ctx: variant]
en: Default
tg: Стандартӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: T&urn on
tg: Ф&аъол кардан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton2)
en: &Turn off
tg: &Хомӯш кардан
