plasma_applet_tasks - en to tg translation catalogue (9 entries)

en: Appearance
tg: Намуди зоҳирӣ

en: Behavior
tg: Рафтор

en: General:
tg: Умумӣ:

en: Alphabetically
tg: Аз рӯи алифбо

en: Places
tg: Ҷойҳо

en: Show in &Activities
tg: Намоиш додан дар &фаъолиятҳо

en: All Activities
tg: Ҳамаи фаъолиятҳо

en: On All Activities
tg: Дар ҳамаи фаъолиятҳо

[ctx: Comma-separated list of desktops]
en: On %1
tg: Дар %1
