plasma_applet_trash - en to tg translation catalogue (7 entries)

[ctx: a verb]
en: Open
tg: Кушодан

[ctx: a verb]
en: Empty
tg: Холӣ кардан

en: Trash
    Empty
tg: Сабад
    Холӣ

en: Trash
    One item | Trash
     %1 items
tg[0]: Сабад
    Як чиз
tg[1]: Сабад
    %1 чиз

en: Trash
tg: Сабад

en: Empty
tg: Холӣ

en: One item | %1 items
tg[0]: Як чиз
tg[1]: %1 чиз
